Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee Le Marin van 150 vierkante meter ligt op 25 minuten wandelen vanaf Plage de Cap Macré en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Gasten Piton de Crêve Cœur 4 km verderop vinden en het centrum van Le Marin binnen 25 minuten te voet bereiken. De 4-slaapkamer villa bevindt zich binnen 10 minuten rjden weg van Eglise Saint-Etienne du Marin.
De ramen van de gesitueerde in Le Marin Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee kijken uit over de tuin. De villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook een droger en badlakens voor uw gemak.
Koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een broodrooster zijn aanwezig in een complete keuken ter plaatse. Gasten kunnen genieten van de Caribische keuken keuken in Terrasse Turquoise, gesitueerd op 650 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cap Chevalier4,7 km
- Ilet aux chiens4,6 km
- Chevalier de Villarcon distillery ruins4,9 km
- Ancienne Distillerie Chevalier de Villarcon4,9 km
- Piton de Creve Coeur4,7 km
- Caraibe coast kayak3,9 km
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven38 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee een draadloze internetverbinding?
Ja, Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee heeft WiFi in de kamers. - ❓
Hoeveel kost het om Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee te boeken?
De gemiddelde prijs in Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee is $842. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee kun je aanbevelen?
Gasten van Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee kunnen eten in Terrasse Turquoise restaurant, dat Caribische gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee ondersteund?
Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee accepteert betalingsmethoden zoals Visa en Carte Bleue. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. - ❓
Biedt Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee een mooi uitzicht?
Gasten van Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee?
Gasten die in Villa Contemporaine Au Marin Avec Piscine Privee verblijven, kunnen gemakkelijk Plage de Cap Macré en Eglise Saint-Etienne du Marin bereiken, die respectievelijk op 25 minuten wandelen vanaf de accommodatie en op 4 km afstand liggen.